9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

За перше півріччя сонячна електростанція «Златодар» зекономила майже 113 тис. грн

Завдяки власній сонячній електростанції ДП «Златодар», що входить в систему Держрезерву та знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області, зекономило майже 113 тис. грн.

Такий результат активної експлуатації потужностей сонячної батареї на підприємстві за перше півріччя поточного року озвучив директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службуДержавного агенства резерву України.

За його словами, енергогенеруючі потужності батареї за звітний період виробили майже 44 тис. кВт*год, які підприємство використало на власні потреби.

Такі результати роботи нашої сонячної електростанції – прекрасна можливість зекономити на енергоносіях та значно оптимізувати витратну частину. Майже 113 тис. грн. – суттєві для підприємства кошти, котрі, якби не власна електроенергія, вироблена сонячними батареями, довелось би сплатити іншим постачальникам. Працюватимемо та заощаджуватимемо й надалі, адже маємо амбітні плани щодо відродження підприємства та розширення зберігальних та виробничих потужностей. В найближчих планах – модернізація млина. А для активної його експлуатації та виробництва борошна також у нагоді стануть власні потужності з виробництва електроенергії, – повідомив Валерій Буркацький.

Нагадаємо, урочистий старт роботи сонячної електростанції на ДП «Златодар» відбувся на початку грудня 2017 року. Установка складається з 280 модулів загальною потужністю –  7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год  електроенергії на рік. В грошовому еквіваленті це дасть можливість економії  понад 200 тис. грн. на рік.

Показово, що всі заходи з установки сонячних батарей було реалізовано за власний кошт підприємства, – зауважив  генеральний директор ДП «Златодар». – Вже до кінця 2017 року сонячна електростанція виробила майже 900  кВт*год електроенергії, що дало можливість підприємству заощадити понад 2000 грн.

Останні новини:

Зараз читають