9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

За перше півріччя “ДТЕК Енерго” інвестувало 3,3 млрд грн у свої підприємства

“ДТЕК Енерго” у січні-червні 2018 року інвестував у модернізацію і розвиток своїх підприємств 3,3 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За її даними, ключовим завданням у вугільному сегменті на поточний рік є вкладення коштів у збільшення видобутку вугілля газових марок, що дозволить знизити залежність від імпортного палива.

Для цього компанія за шість місяців ввела в експлуатацію 17 лав на шахтах і планує до кінця року запустити ще 14 лав, щоб за підсумками 2018 року добути 24,6 млн тонн газового вугілля. Видобуток “Павлоградвугілля”, “Добропіллявугілля” і “Білозерська” в січні-червні склала 11,4 млн тонн.

У сегменті генерації електроенергії компанія продовжує реалізацію проектів з реконструкції енергоблоків ТЕС, а також завершує підготовку станцій до проходження високих навантажень під час опалювального сезону. Для цього до кінця року ДТЕК має намір закінчити 14 планових ремонтів, які вже виконуються, а також почати і завершити ще 21 плановий ремонт.

“ДТЕК Енерго” також завершує проект перекладу ще двох енергоблоків Придніпровській ТЕС з імпортного антрациту. У планах компанії завершити переклад енергоблоку №9 – в жовтні, блоку №10 – в грудні поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають