9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

З Китаю до України вирушив спеціальний поїзд з буровим обладнанням

Залізничний потяг, завантажений буровим обладнанням компанії Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., 29 жовтня 2017 року рушив з Китаю в Україну.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

Склад відправився з Урумчі, адміністративного центру Сіньцзян-Уйгурського автономного району (Північно-Західний Китай), і направляється в Полтаву.

Маршрут Китай – Європа для залізничних контейнерних перевезень поповнився в неділю ще одним напрямком. Склад, завантажений нафтообладнання, відправився з Урумчі в Полтаву. Він став першим таким поїздом з Сіньцзяну в Україні, – повідомило агентство.

Маршрут поїзда проходить по території Казахстану і Росії. Як зазначив заступник генерального директора Beiken Чен Цзінмінь, на подолання шляху буде потрібно приблизно 15 днів проти двох місяців морем. За його словами, у вересні 2017 року компанія підписала контракт на виконання бурових робіт в Україні.

У вересні 2017 ПАТ «Укргазвидобування» і Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. (Китай) підписали контракти на буріння 24 нових свердловин в Полтавській і Харківській областях. Загальна вартість підписаних контрактів становить 1,934 млрд грн. Бурові роботи почнуться в четвертому кварталі 2017 року.

«Укргазвидобування» є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% видобутку газу в Україні. НАК «Нафтогаз України» володіє 100% ПАТ «Укргазвидобування».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають