9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Євросоюз сприятиме створенню ОСББ й енергоощадженню будинків

 • Європейський союз і Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають дворічний проект “Об’єднання співвласників будинків для впровадження стійких енергоефективних рішень” з метою стимулювати й підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у 24 областях України. Про це на презентації проекту повідомив директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «РБК-Україна».

  Таким чином, 2 тис. нових ОСББ буде створено і в загальному 4 тис. ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами.

  Як зазначено, близько 480 тис. осіб отримають пряму вигоду від реалізації проекту, і не менше ніж 1 млн українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності.

  “Багато років ми з ЄС працювали з різними ОСББ. Ця програма дозволить створити понад 2 тис. Нових ОСББ. Ця ідея отримання кредитів ще не зовсім закріпилася серед громадян. У всіх регіонах України ПРООН працюватиме над питаннями покращення”, – сказав він.

  За його словами, ПРООН розпочинає впровадження нового проекту.

  “Щоб підтримати сталий розвиток міст і громад, а також задовольнити потребу людей в якісному житлі, ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, завдання якого – мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків в Україні й допомогти їм значно поліпшити енергоефективність будівель за зменшення споживання і вартості енергії”, – сказав він.

  Проект є частиною програми ЄС з підтримки енергоефективності для України (EE4U) і реалізується з метою поліпшити енергоефективність житлового сектора України. У свою чергу, проект ПРООН буде стимулювати та підтримувати створення нових ОСББ, використовуючи свою присутність в регіонах, а також готувати їх до пошуку й отримання фінансування для реалізації ініціатив щодо поліпшення стану будинку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

  На меткомбінаті "Азовсталь", що входить до складу холдингу "Метінвест", пройшли два сертифікаційних аудити - сертифікація для постачання...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...