9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Європейський банк реконструкції і розвитку виділив компанії “Дніпровська” $5 мільйонів на будівництво біогазової установки

Європейський банк реконструкції і розвитку виділив агропромисловій групі компаній “Дніпровська”, однієї з найбільших виробників птахівничої продукції в Україні, кредит в сумі 5 мільйонів доларів на будівництво біогазової установки.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ЄБРР, передає Економічна правда.

Як зазначається, установка буде використовувати пташиний гній з фермерських господарств компанії і допоможе оптимізувати його енергоефективність, а також знизити експлуатаційні витрати.

Загальна вартість проекту оцінюється в 5,85 млн доларів.

Агропромислова група компаній «Дніпровська» займається птахівництвом, рослинництвом і переробкою технічних культур. Виробляє продукцію під ТМ «Дніпровські курчата» і «Знатна курка». Постачає продукцію на ринки Близького Сходу, Азії, Африки й Океанії під ТМ Ulas і Katkut.

До складу групи входять ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» (Дніпропетровська область), ТОВ «Племптахокомбінат «Запорізький», ТОВ «Агропроінвест-08» (обидва – Запорізька область) та інші підприємства.

Останні новини:

Зараз читають