9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Європейський енергетичний гігант почав використовувати українські газові сховища

Німецька компанія RWE, яка є ключовим гравцем європейського ринку газу у липні почала зберігати газ в режимі «митний склад» на території України. До цього моменту продажу газу цим трейдером здійснювався виключно на західному кордоні України.

Передає Національний Промисловий Портал України з посланням на прес-службу “Укртрансгаз”

Зберігання газу в українських підземних сховищах дозволить компанії зберігати свій газ протягом певного часу для подальшого його використання та продажу на енергетичному ринку Європи.

Ми довго працювали, аби завоювати довіру постачальників, і задоволені досягнутими результатами. Провідні європейські трейдери вже активно співпрацюють з оператором ГТС та ПСГ на прозорих та конкурентних умовах, які базуються на європейському законодавстві, — прокоментував домовленості з RWE директор Оператора підземних сховищ газу Богдан Максимчук.

Зазначимо, що RWE — одна з найбільших енергокомпаній Німеччини, яка спеціалізується на роботі з газом. Компаніє є другою за обсягами виробництва електроенергії в країні, а також постачає газ для понад 10 мільйонів споживачів Європі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають