9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Єврокомісія протестувала українську ГТС

Представники Єврокомісії, Міненерговугілля та “Нафтогазу” успішно провели тестування української ГТС для роботи в новому опалювальному сезоні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” і Єврокомісії успішно провели тестування української газотранспортної системи для визначення можливих кризових ситуацій при роботі ГТС в опалювальному сезоні 2017-2018 років. Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

В рамках співпраці між Україною та Європейською комісією щодо посилення безпеки поставок газу представники Спільного дослідного центру Генерального директорату Єврокомісії разом із представниками НАК “Нафтогаз України”, ПАТ “Укртрансгаз” і Міністерства енергетики та вугільної промисловості досліджували сценарії можливих кризових ситуацій з поставками природного газу в Україну, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, тестування передбачало виявлення ризиків для української ГТС в опалювальному сезоні 2017-2018 років та аналіз сценаріїв кризових ситуацій, ймовірності та наслідків їх настання, а також оновлення гідравлічної моделі, яка дозволяє проводити моделювання ситуацій в ГТС з урахуванням реальних умов роботи системи.

Результати дослідження є базою для розробки комплексу превентивних заходів, що суттєво підвищують рівень готовності ГТС до надзвичайних ситуацій, – відзначили в прес-службі, додавши, що в ході тестування також були надані рекомендації щодо вдосконалення нормативно-правових актів України, зокрема, Національного плану дій і Правил безпеки поставок природного газу.

У повідомленні наголошується, що дослідження проводилося за кошти Єврокомісії. Проект реалізується вже другий рік (починаючи з 2016 року) і в цілому розрахований на три роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають