9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

ЄС готовий профінансувати Фонд енергоефективності України

Європейський Союз готовий забезпечити фінансування вже створеного в Україні Фонду енергоефективності як одного з ключових інструментів політики заощадження енергоресурсів, енергомодернізації та досягнення енергетичної незалежності держави, і розраховує, що він стане надійним майданчиком залучення інвесторів

Про це домовився Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного Союзу  Марошем Шефчовічом.

Ми розраховуємо вкласти 100 млн євро (в Фонд енергоефективності) протягом двох років, але наше першочергове завдання – створити з нього платформу, яка отримає високу довіру в іноземних партнерів, – сказав Марош Шевчович.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Урядовий портал.

 

Під час перемовин сторони також обговорили хід реформ в Україні, передусім в енергетичній сфері та в сфері реформування державних енергохолдингів. Глава Уряду повідомив, що Уряд схвалив «Енергетичну стратегію України на період до 2035 року, яка забезпечить формування ринку газу, проведення анбандлінгуНАК «Нафтогаз України», сприятиме диверсифікації джерел енергії та шляхів її транспортування тощо.

 

У ході переговорів сторони домовилися продовжити діалог з питань взаємодії в енергетичній сфері під час засідання Ради Асоціації, проведення якого заплановано на грудень поточного року в Брюсселі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають