9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Виробник газового обладнання відкрив нові виробничі потужності на Вінничині (відео)

Завод «Контакт» переїхав із Донеччини й тепер виготовляє обладнання для газотранспортної системи України у Вінницькій області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

За 8 років на цьому заводі звикли до вибухів, тому й не думали про евакуацію, але власник вирішив виїхати заради безпеки клієнтів. Знадобилося 2 тижні та 3 фури, щоб перевезти та відновити виробництво на Вінниччині.

Завод випускає унікальне обладнання для газових магістралей

Завод у Дружківці народився разом із Незалежністю України й цього року святкує 31-річчя. Тут випускають унікальне обладнання для газових магістралей України.

На початку вторгнення Василь та його підлеглі навіть не думали про виїзд, але вибухи в місті ставали гучнішими, і клієнти вмовляли Василя переїхати.

«Більшість наших замовників, хтось попросив, хтось вимагав, щоб наше виробництво було переміщене в безпечний, на їхній погляд, регіон», — розповідає власник підприємства ТОВ «Контакт» Василь Мазурін.

За два тижні вивезли основне обладнання

Тоді Василь почав їздити всією Україною, аби знайти місце для релокації. За 2 тижні пошуків обрав Брацлав на Вінниччині. Трьома фурами вивіз половину обладнання — загалом 60 тонн та вмовив половину колективу поїхати разом із ним.

«Було важко нам змиритися з думкою про переїзд. Тому що потрібно було перевозити не тільки обладнання, а ще й свої родини, свій побут.  Але ж ми змогли це зробити, ми змогли перебороти себе», — Денис Дорохін, головний інженер заводу ТОВ «Контакт».

Частина колективу так і не зважилася на переїзд й досі працює в цеху на Донеччині. Але якщо там виробництво зупиниться, Василю тепер є куди забрати людей. У Брацлаві він планує залишитися надовго.

«Умови, в яких ми знаходимось, нас влаштовують. Маємо можливість отримувати комплектуючі, сировину та матеріали, організувати повністю виробничий цикл і відвантажувати продукцію замовнику», — Василь Мазурін, власник підприємства ТОВ «Контакт».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають