9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

ВП «Атоменергомаш» виконав ремонт обладнання для Запорізької АЕС

blankВП «Атоменергомаш» на базі заводу нестандартного обладнання і трубопроводів виконав агрегатно-відновлювальний ремонт пароперегріваючої частини СПП -1000 для потреб Запорізької АЕС.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ВП «Атоменергомаш».

Діяльність ВП АЕМ, в частині виконання агрегатно-відновлювальних робіт СПП-1000, ведеться з лютого 2004 року. На сьогоднішній день проведені роботи по відновленню дев’яти СПП -1000 для енергоблоків Запорізької АЕС. З 2014 року були освоєні роботи з відновлювального ремонту сепараційної частини СПП-1000. На даний момент в процесі ремонту на майданчику ЗНСОіТ знаходиться вже третій сепаратор.

Роботи, пов’язані з ремонтом СПП-1000, виконуються досвідченими фахівцями ВП «Атоменергомаш» та спрямовані на підвищення надійності устаткування та безпеки експлуатації енергоблоків.

Сьогодні ВП «Атоменергомаш» проводить роботи з організації виробництва касет, що входять до складу пароперегріваючої частини СПП-1000. Впровадження і реалізація даного проекту дозволить отримати ряд переваг, основними з яких є імпортозаміщення та економія фінансових ресурсів Компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають