9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Вітропарк з українськими вітроустановками в Казахстані – свідчення розвитку вітчизняного бізнесу

16 червня у складі офіційної делегації України до Казахстану Голова Держенергоефективності Сергій Савчук ознайомився з роботою першої черги вітропарку «Ерейментау» загальною потужністю 45 МВт. Його особливість – це 22 вітроустановки українського виробництва, а саме – компанії «Fuhrländer Віндтехнолоджі» (м. Краматорськ).

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Цей проект символізує ефективність і результативність спільної діяльності підприємств Казахстану, України та Німеччини у вітроенергетиці», – підкреслив Голова Агентства.

Сьогодні [wiki]ВЕС[/wiki] генерує 170 млн кВт*год. У планах – розширити вітропарк та збільшити його потужність до 300 МВт. За оцінками експертів, у 2022 році ВЕС такого масштабу вироблятиме 1 млрд кВт*год.

 

«Наше завдання – сприяти поширенню таких інвестиційних проектів за участю українського бізнесу. Ми докладемо максимум зусиль, щоб до проекту з розширення вітропарку долучилися українські виробники», – прокоментував Сергій Савчук та окреслив останні законодавчі зміни у відновлюваній енергетиці, а також міжнародну співпрацю.

Візит до вітропарку відбувся також за участю заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталії Бойко, народного депутата України, першого заступника голови Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництвапідприємництва Максима Єфімова, президента Торгової-промислової палати України Геннадія Чижикова, президента Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї Івана Плачкова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають