9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Вересня, 2021

Вітчизняний виробник лічильників газу CАМГАЗ вдвічі збільшив обсяги виробництва

 • Компанія CАМГАЗ, вітчизняний виробник лічильників газу, бере участь у програмі НАК «Нафтогаз-Україна» з безкоштовного встановлення споживачам приладів обліку природного газу.

  З початку цього року виготовлено і відвантажено 113 655 лічильників газу САМГАЗ. Для виконання зобов’язань завод створив 12 додаткових робочих місць, придбав, доопрацював та модернізував 5 одиниць складного виробничого обладнання, що дозволило збільшити виробничі потужності вдвічі. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

  Тепер щомісячно компанія відвантажує понад 40 000 шт. лічильників газу САМГАЗ, та пропонує 216 модифікацій приладу обліку газу. Для виготовлення лічильників газу підприємство використовує продукцію та послуги 35 вітчизняних виробників і 14 – іноземних.

  За даними Нафтогазу України, станом на 1 березня 2016 року в Україні газифіковано 13 млн квартир і приватних будинків. З них лічильниками газу обладнані 9,5 млн домогосподарств, або 72,6% побутових споживачів. Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що мешкає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується, зокрема, лише для приготування їжі – до 1 січня 2018 року.

  Програму НАК «Нафтогаз-Україна» з безкоштовного встановлення лічильників газу для споживачів реалізовують такі газові господарства: ПАТ Вінницягаз, ПАТ Волиньгаз, ПАТ Дніпрогаз, ПАТ Дніпропетровськгаз, ПАТ Житомиргаз, ПАТ Закарпатгаз, ПАТ Івано-Франківськгаз, ПАТ Львівгаз, ПАТ Миколаївгаз, ПАТ Сумигаз, ПАТ Харківгаз, ПАТ Чернівцігаз, ПАТ Запоріжгаз, ПАТ Чернігівгаз, ПАТ Рівнегаз, ПАТ Київоблгаз.

  Близько третини виготовлених лічильників газу САМГАЗ надходить у вільний продаж.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  До кінця 2022 року корпус майбутнього корвету ВМС України прибуде на добудову до Миколаєва

  До кінця 2022 року корпус корабля класу ADA з деякими системами буде переправлено з Туреччини в Україну для добудови.

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної субвенції, повідомив голова Рівненської ОДА...

  Зараз читають

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний...

  “Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

  На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, "Укрзалізниця" представила концепт оновленого плацкартного вагона,...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).