9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Вінницьке підприємство постачатиме металоконструкції для будівництва сонячних електростанцій у Латвії

У Латвії будуватимуть сонячні електростанції за допомогою металоконструкцій вінницького виробництва від компанії KNESS.

Про це повідомив заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний, передає Промисловий Портал.

«У Вінниці Група компаній KNESS перезапустила та активізувала виробництво металоконструкцій для кріплення фотоелектричних модулів. На українських металоконструкціях будуватимуться сонячні електростанції у Латвії», – йдеться у повідомленні.

Він вважає, що налагодження виробництва та експорту металоконструкцій є однією зі складових збереження позитивної динаміки промислового розвитку міста та регіону.

blank
Фото: Андрій Очеретний

Зараз Група KNESS забезпечує роботою близько 400 вінничан, тоді як загальна кількість створених робочих місць цією компанією по Україні сягає 700.

«Дякуємо компанії за сталу позицію, за відповідальність і за те, що підтримуєте економіку в час, коли бізнес є невід’ємним елементом незламності та стійкості країни», – написав Очеретний.

blank
Фото: Андрій Очеретний

KNESS – група компаній, що працює в секторі енергетики, має власний RnD Center, який займається розробкою інноваційних продуктів в секторі відновлюваної енергетики. Групою реалізовано понад 200 проєктів у відновлюваній та традиційній електроенергетиці. Зокрема, спроєктовано 131 фотоелектричну сонячну електростанцію (ФЕС) потужністю 1,4 ГВт, збудовано 114 ФЕС загальною піковою потужністю 1,2 ГВт. На сервісному обслуговуванні – 1,4 ГВт об’єктів електроенергетики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають