9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Відео: У Бердянський морський торговельний порт прибули башти для вітряків Приморської ВЕС

ДП “БМТП” опрацьовує новий комплект вантажу для вітроелектростанції.

В Бердянському морському торговельному порту продовжують опрацьовувати вантажі для вітроелектростанції ДТЕК. 31-го серпня державний портовий оператор приступив до розвантаження судна з баштами для вітряків. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП “БМТП”.

Вага однієї конструкції складає понад 60 тонн, діаметр —  4,3 метри і довжиною від 12 до 30 метрів. Лопасті, а тепер і башти для вітрогенераторів виробництва General Electric вперше в історії розвантажуються в Бердянському порту. Тож для подібного вантажу технологи держпідприємства розробили чіткий алгоритм дій докерів та використання техніки.

Як і у випадку з лопастями, башти для вітрогенераторів обробляються одночасно двома кранами. Однак, через те що вага башти значно більше за лопасті, для розвантаження судна залучили більш потужні крани ДП “БМТП”. Даний вид вантажу вимагає високої майстерності і концентрації від докерів, тож з комплектами для вітрогенераторів працюють найдосвідченіші співробітники підприємства.

Після розвантаження комплектів спеціалісти мехмайстерні приберуть кріплення, якими був закріплений вантаж на судні.

Процес розвантаження коштовного вантажу — це копітка праця спеціалістів різних відділів порту. Теоретична основа та високий досвід практичних виконавців дозволив державному порту залучити даний вид вантажу і успішно його опрацьовувати. На черзі наступні судна з іншими комплектуючими Приморської ВЕС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають