9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Відео: Перша сонячна електростанція Укртрансгазу почала віддавати вироблену електроенергію по “зеленому тарифу”

Перша сонячна електростанція (СЕС) Укртрансгазу почала віддавати вироблену електроенергію в енергоринок України по «зеленому тарифу».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Укртрансгаз, передає Національний промисловий портал.

СЕС потужністю 300 кіловат – це пілотний проект відновлювальної енергетики в Групі Нафтогазу. Вона збудована нашою філією Укргазтехзв`язок на даху їхнього виробницого цеху в місті Боярка та запущена в експлуатацію на початку 2017 року, – сказано у повідомденні. 

З 1 грудня станція почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України – ДП «Енергоринок». За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії – 55 МВт*год – вона може виробити у липні, а найменшу – 6,2 МВт*год – у грудні.

Всього очікується, що станція з 1140 сонячних панелей буде генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік. Цього обсягу вистачить, наприклад, щоб забезпечити електроенергією протягом року сучасну 24-поверхову «свічку».

Поки-що, це – єдина сонячна електростанція в Укртрансгазі, але компанія маємо намір продовжити таку практику на об’єктах основного виробництва. І це не тільки сталий розвиток, це ще й хороший старт великої і важливої справи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають