9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Відео: На Дніпропетровщині побудували першу міні-гідроелектростанцію

На Дніпропетровщині у Васильківці збудували першу в області міні-гідроелектростанцію. Її звели на місці занедбаної колгоспної ГЕС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропропетровської ОДА.

Завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, громади отримали більше повноважень та відповідальності. Тепер самостійно залучають інвесторів для розвитку місцевої інфраструктури. Яскравий приклад успішного самоврядування – Васильківська громада. Від ГЕС у Васильківці лишилися самі стіни – понад 60 років простояла без діла. Тепер замість старого об’єкту – нова гідроелектростанція. Вона генеруватиме 120 кВт на годину, – зазначив Валентин Резніченко.

Будівництво нової гідроелектростанції – перший успішний проект Васильківської об’єднаної громади. Його реалізували виключно коштом вітчизняних інвесторів.

Коли створили Васильківську громаду, поставили перед собою завдання залучити інвестиції в її розвиток. Інвестори з Пирятина вирішили вкласти кошти в будівництво гідроелектростанції. Раніше в нас траплялися збої електропостачання. Важливо було звести міні-ГЕС, щоб в школи, дитсадки та лікарні електрика постачалася безперебійно, – розповів голова Васильківської об’єднаної громади Сергій Павліченко.

За його словами, міні-ГЕС – це і нові робочі місця, і додаткові надходження до бюджету, які сприятимуть розвитку інфраструктури громади.

Реконструювали будівлю, збудували повітряну лінію, встановили гідротурбіну, генератор, трансформатор. Усе устаткування – вітчизняного виробництва. Зараз проводимо пусконалагоджувальні роботи з автоматизації управління станцією, – розповів директор товариства «Енергоактив» Андрій Кучерявий.

Система забезпечена надійним ступенем захисту. При найменшому збої спрацьовує звукова сигналізація і відбувається автоматичне відключення гідротурбін.

Загалом міні-ГЕС обслуговуватиме 17 тисяч людей. Міні-ГЕС звели на місці старої, яка не працювала понад 60 років.

Коли створили Васильківську громаду, поставили перед собою завдання залучити інвестиції в її розвиток. Інвестори з Пирятина вирішили вкласти кошти в будівництво гідроелектростанції, – повідомив Сергій Павліченко.

Станція вироблятиме 120 кВт на годину. Пропускна здатність станції – 3 м3/с. Електрика постачатиметься мешканцям Васильківської  громади.

Мини-ГЭС в Васильковке

В Васильковке построена первая в Днепропетровской области мини-гидроэлектростанция.Проект реализован исключительно за счет инвесторов из Украины при поддержке Днепр_ОГА.В целом мини-ГЭС будет обслуживать 17 тысяч местных жителей. Для Васильковской громады появление ГЭС – это не только бесперебойное электроснабжение, но и новые рабочие места, а также дополнительные поступления в бюджет.Мини-ГЭС построена на месте старой колхозной ГЭС, которая около 60 лет стояла заброшенной и медленно разрушалась. Как она выглядит сейчас, смотрите на видео.#Команда_Порошенко#Днепропетровская_Область

Опубліковано Валентин Резніченко Вівторок, 13 лютого 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають