9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Відео: Група UFuture побудувала сонячну електростанцію потужністю 18 МВт в Херсонської області

Бізнесмен Василь Хмельницький повідомив про відкриття нової сонячної електростанції (СЕС) потужністю 18 Мвт в селі Риково Херсонської області. Херсонська область стає безумовним лідером у будівництві СЕС в Україні. Лише протягом 2-го кварталу поточного року в Херсонській області, за даними Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), введено в експлуатацію 61,7 МВт сонячних станцій. Такий ажіотаж пов’язаний з високою інтенсивністю сонця в регіоні, що робить СЕС тут на 18% ефективніше, ніж, приміром, у Київській області.

Про це він заявив на своїй сторінки у соціальній мережі Facebook, передають Українські новини.

Ми інвестували в станцію 18 млн доларів і сподіваємося, що за 5-6 років ми її окупимо, – сказав Хмельницький. – На сьогоднішній день в Україні створено дуже вигідні інвестиційні умови для розвитку бізнесу в сфері сонячної енергетики, тому хочу порекомендувати своїм колегам будувати станції будь-якого розміру від 0,5 МВт. Окупність, в залежності від району, може бути від 4 до 6 років. Я вважаю, що це гарний бізнес.

Станція Хмельницького займає 32 га землі промислового призначення, яку підприємець орендує у місцевої громади. Він також підкреслює, що все обладнання, окрім самих сонячних панелей, вироблено в Україні.

Електростанція в Риковому

Знаєте як перетворити сільське звалище у дохідний бізнес? Побудувати на його місці сонячну електростанцію!В жовтні цього року колишня промзона в селі Рикове, Херсонської області почне генерувати електроенергію для країни та гроші в місцевий бюджет. Закинута земля (не придатна для сільського господарства) стане істотним джерелом доходу для тутешньої громади. І все це завдяки сонцю.За три місяці команда UDPRenewables, що є частиною групи UFuture, збудувала в Риковому сонячну електростанцію на 18 Мвт. Враховуючи, що херсонське сонце значно ефективніше київського, плануємо за 5-6 років повністю повернути інвестиції (18 млн доларів).Підключення станції відбудеться за кілька місяців, але після того як я побачив її масштаб на власні очі, не можу дочекатися — ділюся з вами! І ще одне, особливо приємне: майже все обладнання тут — стійки, кабелі, інвертори — вітчизняного виробництва. З Китаю ми завозили лише панелі.

Опубліковано Василем Хмельницьким Четвер, 2 серпня 2018 р.

Це вже друга станція, яку збудував Хмельницький. У селі Димерка Київської області інвестор будує спільно з іспанськими партнерами сонячну електростанцію, яка буде мати пікову потужність 57 МВт і стане найбільшою в Україні. На даний час запущена перша черга потужністю 6 Мвт. Проекти Хмельницького у сфері сонячної енергетики здійснюються  командою компанії UDPRenewables, що є частиною інвестиційної групи UFuture.

Останні новини:

Зараз читають