9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Великий український виробник елеваторного обладнання переходить на пелетне опалення

Компанія KMZ Industries впроваджує енергоефективні рішення на власному виробництві – переходь на пелетне опалення.

Про це заявив генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник, йдеться в повідомленні компанії, передає AgroPortal.

Оптимізація постійних витрат і підвищення енергоефективності входять в список завдань компанії на найближчі 3 роки. Ще недавно адміністративна будівля опалювалося двома газовими котлами 100 кВт кожен. Це зручно і практично, але недешево. Тому в майбутньому опалювальному сезоні ми переходимо на «тверде» паливо, а газове опалення залишаємо як резервне. Ця оптимізація скоротить витрати на опалення в середньому на 40%, – сказла вона.

Технічне рішення запропоновано заводом твердопаливних котлів Marten. Котельна установка на 200 кВт (2 котла MIT-100P) укомплектована пелетними пальниками факельного типу і оснащена автоматикою контролю і управління горінням.

Котельня працює в автоматичному режимі, як паливо – пелети з лушпиння соняшника. При наявності якісних пелет автоматизація стабільно забезпечує задану температуру і дозволяє виключити необхідність постійної присутності оператора. Одного завантаження бункера вистачає, мінімум, на добу роботи котла, – розповідає технічний директор KMZ Industries Роман Штельмах.

Останні новини:

Зараз читають