9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

В Україну прибув перший у сезоні балкер з енергетичним вугіллям (фото)

В Україну прибуло перше судно з вугіллям із США та Колумбії. Судно класу “Панамакс” причалило до МТП “Південний” та призначене для потреб державних ТЕС ПАТ “Центренерго”.

Це перше з семи законтрактованих компанією ДТЕК суден, що мають доправити до України енергетичне вугілля, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Обсяг першого постачання становив 60,5 тис. тонн.

blank

На сьогодні ДТЕК домовився з міжнародними постачальниками щодо імпорту в Україну 7 суднових партій із вугіллям. З них 5 поставок з вугіллям із США та 2 поставки – з Колумбії.

Обсяг кожної суднової партії становить від 40 до 75 тис. тонн. Сумарний обсяг договірних поставок, передбачених для покриття потреб українських ТЕС, становить майже 470 тисяч тонн.

blank

Очікується, що всі судові партії прибудуть до України протягом листопада 2021 року – січня 2022 року.

Наступна партія очікується наприкінці листопада, 4 – у грудні та 1 – у січні. Усі вони призначені lkiz потреб ТЕС ДТЕК “Енерго”.

blank

Окрім суднових поставок, компанія імпортує вугілля з Польщі. У серпні ДТЕК “Енерго” підписало дві угоди на постачання сукупно 340 тисяч тонн енергетичного вугілля з Польщі. Також у вересні-жовтні компанія імпортувала вугілля із Казахстану. Таким чином, нині загальний обсяг законтрактованого газового вугілля з Польщі, США та Казахстану склав близько 0,9 млн тонн. Компанія також веде переговори щодо отримання додаткових обсягів імпортного вугілля.

“Імпорт вугілля для компанії є тимчасовим заходом для покриття дефіциту палива, тоді як використання вугілля українського видобутку залишається пріоритетним”, – зазначили у компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають