9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

В Україні зросло споживання мазуту

 • У січні 2017 році споживання мазуту в Україні склало 95,4 тис. т, що на 25,7% більше показника за аналогічний період минулого року (69,6 тис. т).

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Державну службу статистики України (Держстат).

  За даними «Консалтингової групи А-95» баланс українського ринку мазуту в січні 2017 р склав 27,7 тис. т, що майже в три рази менше, ніж в січні минулого року (81,1 тис. т).

  В «А-95» відзначили, що за звітний місяць в Україні було імпортовано 21 тис. Т мазуту, що на 63% менше, ніж в січні минулого року. У той же час, виробництво мазуту в Україні скоротилося в 2,4 рази, до 19,9 тис. т. З них 15,3 тис. т справило ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ). У свою чергу ПАТ «Укргазвидобування» (Шебелинський ГПЗ) справило 2,8 тис. т., Решту обсягу (1,7 тис. т) припав на інші підприємства.

  Падіння балансу мазутів в січні 2017 р пов’язано з великим обсягом поставок в грудні – 82 тис. Т. Це було викликано побоюваннями трейдерів в зв’язку з можливими обмеженнями обороту мазутів. Ухвалена Кабміном постанова про продовження дії норм техрегламенту про використання в Україні мазуту з вмістом сірки понад 1% до 2018 р поширюється тільки на українських виробників. Імпортний ресурс повинен поставлятися виключно на адресу ТЕС, ТЕЦ і стаціонарних котелень.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано...

  В Україні готують заміну військовому ГАЗ-66 (відео)

  Корпорація «Еталон» готує заміну повнопривідній вантажівці ГАЗ-66. На одному із заводів компанії вже налагодили виробництво індійської вантажівки...

  Львівський бронетанковий завод уклав експортний контракт на “Дозор-Б” та отримав замовлення від Міноборони

  ДП "Львівський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", має повноцінне завантаження (8-годинний робочий день) на...

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.