9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

В Україні збудують три біогазових заводи за 17 млн. євро

Аграрний холдинг “Галс Агро” побудує три заводи в Чернігівській і Київській областях

Агрохолдинг “Галс Агро” та “Райффайзен Банк Аваль” підписали кредитну угоду в сумі 10 млн євро в рамках програми фінансування проектів відновлюваної енергетики. Кредитні кошти будуть спрямовані агрохолдингом на будівництво і введення в експлуатацію 3 біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській і Київській областях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

Галс Агро” розширює поле своєї діяльності. Тепер в бізнес-ланцюжках компанії буде складова біоенергетики та електрогенерації. Це дозволить ефективніше використовувати потенціал компанії, збільшити дохід від існуючих активів , – прокоментував директор агрохолдингу Сергій Кравчук.

Біогаз буде проводитися “Галс Агро” з органічних відходів сільського господарства і цукрового виробництва – жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. Всього за рік планується виробляти 23,3 млн куб. м біогазу, з яких можна виробити 51,5 МВт електроенергії для реалізації за “зеленим тарифом”.

Тепло, отримане в процесі виробництва, буде використано для потреб холдингу: опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджених в біогазових установках субстрат стане добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях “Галс Агро”.

Загальна вартість проекту становить близько 17 млн ​​євро. За розрахунками фахівців компанії, проект є таким, що окупається і економічно вигідним. У цьому році планується запустити перший біогазовий завод в Чернігівській області, другий і третій – в 2018 році.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають