9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

В Україні затвердили законопроект про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії

Ухвалення закону дозволить зменшити споживання енергоресурсів за рахунок модернізації теплогенеруючих об’єктів, перетворюючи їх у високоефективні комбіновані установки.

Кабмін прийняв законопроект «Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу з розвитку високоефективної когенерації». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Впровадження високоефективних когенераційних установок – один зі шляхів підвищення ефективності використання палива і підвищення екологічної безпеки, повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на засіданні уряду коментуючи прийняття законопроекту.

Законопроект створює умови для розвитку в Україні високоефективної когенерації, з дотриманням принципів і положень законодавства ЄС в частині надання стимулюючих тарифів. Ухвалення закону дозволить зменшити споживання енергоресурсів за рахунок модернізації теплогенеруючих об’єктів на високоефективні комбіновані установки з виробництва електричної та теплової енергії, – зазначив міністр.

За його словами, законопроект спрямований на виконання Україною зобов’язань перед Енергетичним Співтовариством по імплементації європейського законодавства в галузі енергоефективності, в тому числі розвитку високоефективної когенерації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають