9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Україні з’являться нові заправки “Укрнафти”

blank“Укрнафта” планує в цьому році запустити новий бренд на своїх АЗС

Найбільша нафтовидобувна компанія “Укрнафта”, яка також є оператором великої мережі АЗС, планує в поточному році запустити новий бренд на своїх автозаправних станціях, реалізуючи при цьому високоякісне паливо за низькою ціною. Про це під час прес-конференції про виробничі результати компанії за 2016 рік і плани на 2017 рік повідомив глава правління “Укрнафти” Марк Роллинс, про це повідомляє UBR.

Певна частина наших інвестицій піде в рітейл. Ми в цьому році почнемо ребрендинг наших заправних станцій, щоб” Укрнафта “могла надати більш вигідну і привабливу ринкову пропозицію, – сказав Роллинс.

За словами голови правління, компанія не планує істотно змінювати цінову стратегію і буде надалі працювати в low-cost сегменті, при цьому пропонуючи високу якість нафтопродуктів виробництва Кременчуцького НПЗ.

Також, за його словами, планується продовжити установку газових модулів на АЗС.

Ми продовжимо встановлювати модулі LPG (зрідженого газу для автомобілів – УНІАН). В цьому році планується мінімум 50 нових модулів на наших АЗС, оскільки ринок зрідженого газу є дуже привабливим для інвестицій, – зазначив глава правління.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають