9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

В Україні з’явиться платформа для торгівлі біопаливом

Виробництво біопалива в Україні щорічно збільшується на 45%, саме тому Держенергоефективність із Мінрегіоном, Біоенергетичною асоціацією України та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробили законопроекти для запровадження електронної платформи торгівлі твердим біопаливом.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Agravery».

Базові положення створення електронної платформи для торгівлі біопаливом були обговорені між Головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком та представниками Мінфіну, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінрегіону, Держлісагентства, ДП «Прозорро», БАУ, Української енергетичної біржі та Аграрної біржі.

Сьогодні спостерігається швидке введення потужностей на біомасі, завдяки чому  зростає попит на тверде біопаливо. При цьому існує нестабільність цін на сировину та ненадійність його постачання, — повідомив Сергій Савчук.

Метою створення такої платформи є збільшення обсягів виробництва та торгівлі твердим біопаливом, зниження і вирівнювання цін на сировину, забезпечення якості та гарантії постачання сировини, підвищення конкуренції та прозорість торгівлі.

В процесі розробки законопроекту були враховані практики країн ЄС.

Останні новини:

Зараз читають