9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

В Україні створили інвестиційну платформу для відновлювальної енергетики

Онлайн-платформа для систематизації та структурування ринку проектів відновлюваної енергетики GetMarket дозволить інвесторам оцінити та обрати проект, знайти виконавців різних видів робіт, а українським підприємцям – продати проект, або знайти інвестора. Платформу створено найактивнішими консалтинговими компаніями, що працюють на ринку зеленої енергетики в Україні –Dentons, CMS Cameron McKennaNabarro Olswang, Everlegal, Baker Tilly, та ІКНЕТ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії Baker Tilly.

До нас звертаються багато іноземних інвесторів із запитами на пошук та придбання проектів з певними характеристиками або ж за рекомендаціями щодо різноманітних підрядників та консультантів на проектування, будівництво під ключ електростанцій, ліній електропередач, підстанцій, тощо. GetMarketбуде чудовим місцем для того, щоб знайти відповіді на всі ці питання, — каже партнер практики енергетичних проектів міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Віталій Радченко

Організатори прагнуть залучити до співпраці ключові фінансові установи. На даний момент ідею платформи готові підтримати Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк і Асоціація відновлюваної енергетики. Платформа GetMarket вже запущена в бетаверсії, повний запуск запланований на осінь 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають