9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

В Україні схвалили План заходів з реалізації Енергетичної стратегії до 2035

Кабінет Міністрів України схвалив План заходів з реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року «Безпека, енергоефективність та конкурентоспроможність». Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 6 червня 2018 року.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

За словами Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, документ доволі об’ємний та амбіційний. Він містить заходи, які будуть реалізовані в короткостроковій перспективі для підвищення енергоефективності й конкурентоспроможності української економіки та посилення нашої енергетичної безпеки.

Головну увагу в Плані приділено реформам ринку електричної енергії, ринку газу та вугільної галузі. Також План містить завдання відповідальним органам виконавчої влади у третьому кварталі цього року внести на розгляд Уряду проект адресної монетизації пільг і субсидій, – повідомляє В.Кістіон.

Нагадаємо, в основі нової енергетичної політики України досить амбітні цілі – зниження енергоємності економіки у два рази до 2030 року,  збільшення українського виробництва як традиційних, так і альтернативних джерел енергії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають