9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні щокварталу зростає майже на 45% використання сонячної енергії

blank
На даху херсонської багатоповерхівки запрацює сонячна електростанція

В Україні збільшується кількість домогосподарств, які купують сонячні панелі для отримання альтернативної енергії і поки щокварталу спостерігається зростання на 40-45% таких домогосподарств.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНН

Про це голова Держенергоефективності Сергій Савчук заявив під час публічного звіту “Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: результати 2016 і плани на 2017 рік”.

У нас на сьогоднішній день цей ринок просто “зірвався”, ніхто не вірив, що люди будуть ставити ці дорогі сонячні панелі. У нас щокварталу йде зростання 40-45%. Останній квартал 2016 року ми маємо 77% за кількістю господарств, а по потужності в два рази більше. Я хочу нагадати, що у нас сьогодні 6,5 млн індивідуальних домогосподарств, тому нам потрібно терміново говорити з інвесторами, щоб вони ставили завод з виробництва сонячних панелей в Україні, щоб не закуповувати їх в інших країнах, – сказав С.Савчук.

Він також додав, що енергетика вже кілька років поспіль розвивається за рахунок поновлюваних джерел енергії. Однак для реалізації Національного плану дій щодо відновлюваних джерел енергії до 2020 року потрібно інвестувати як мінімум 16 млрд євро.

Останні новини:

Зараз читають