9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

В Україні представили проект з буріння газових свердловин на 47 млн євро

 • Гройсману показали перший в історії найбільшої проект газодобувної компанії України, який виконує іноземний підрядник.

  ПАТ “Укргазвидобування” представило Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману проект по бурінню нових свердловин на суму 47 млн ​​євро, що виконується із залученням хорватського підрядника Crosco. Про це пише прес-служба Укргазвидобування. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

  23 листопада Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав промислові об’єкти ПАТ” Укргазвидобування “в Полтавській області, де ознайомився з процесом буріння нових свердловин із залученням хорватської компанії Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd. Це перший в історії найбільшої газодобувної компанії України проект, який виконує іноземний підрядник із застосуванням надсучасного бурового обладнання, – йдеться в повідомленні.

  Співпраця ПАТ “Укргазвидобування” з Crosco передбачає буріння дванадцяти нових свердловин. Загальна вартість робіт по буріння становить 47 млн ​​євро. Зараз йде буріння двох свердловин на Яблунівському родовищі.

  Крім хорватської компанії, до реалізації проекту залучено 18 українських сервісних підприємств, які займаються облаштуванням промислових майданчиків та іншими супутніми роботами. В цілому охоплено близько 140 громадян України.

  Голова Правління ПАТ “Укргазвидобування” Олег Прохоренко наголосив, що залучення таких потужних європейських гравців глобального сервісного ринку впливає на конкурентне середовище на внутрішньому ринку України.

  Завдяки такому потужному гравцю, як Укргазвидобування, український сервісний ринок продовжує радикально змінюватися. Цей проект є прикладом злагодженої й, безперечно, успішного співробітництва уряду країни й державної газової промисловості. Одночасно ПАТ” Укргазвидобування “і Група Нафтогаз зуміли побудувати якісну і прозору систему закупівель, яка дозволяє залучати компанії з найкращим обладнанням, зберігаючи жорстку конкуренцію світових лідерів індустрії, – зазначив Олег Прохоренко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...