9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

В Україні оголошують конкурс з оренди земельної ділянки під будівництво сонячної електростанції потужністю 100МВт в зоні відчуження

Фонд державного майна України офіційно оголошує конкурс з оренди великої ділянки у Прип‘яті під потужну сонячну електростанцію.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Перший заступник голови Фонду державного майна України Дмитро Парфененко, передає Національний промисловий портал.

Разом з Державним агентством України з управління зоною відчуження ми дуже ретельно цей конкурс готували і далі робитимемо все, щоб він відбувся на найвищому рівні, – написав Парфененко.

Від десятого і до двадцять другого травня включно приймаєються заявки на участь у конкурсі.

Прогнозуємо, що інвесторів, бажаючих розвивати зелену енергетику і скористатися нашою пропозицією, буде немало, – додав Дмитро Парфененко.

В оренду пропонується частина споруди «Інженерна споруда системи охолодження об’єктів ЧАЕС» загальною площею 2500 тис. м2 у м. Прип’ять, вул. Житомирська, 1.
Стартова орендна плата за базовий місяць оренди (березень 2018) становить 14,17 тис. грн без ПДВ.

Початковою орендною платою стане найбільший розмір орендної плати, запропонований учасником в конкурсній пропозиції у день проведення торгів.
Строк оренди: 49 років.

Сам конкурс буде проведено 29 травня 2018 року.

Серед умов конкурсу – наявність в орендаря, його засновників або профільного інвестора досвіду будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції потужністю не менше 50 МВт.

Зазначу, що сонячна станція потужністю 100 МВт, яку передбачається побудувати у Прип‘яті, розрахована на забезпечення електроенергією приблизно 30 тисяч домогосподарств. Ціле містечко! Важко переоцінити користь для екології, враховуючи, скільки надійшло б СО2 в атмосферу при виробництві такого ж обсягу електроенергії тепловими електростанціями, – зауважив заступник голови Д.Парфененко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають