9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні може з’явитися перша офшорна електростанція гігаватного класу потужності

Британська компанія Touchstone Capital Group Holdings Ltd цікавиться проектом будівництва офшорної комбінованої вітро-сонячної електростанції в Україні.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості за підсумками зустрічі профільних фахівців відомства з делегацією компанії, передає Новое время.

На зустрічі представниками компанії було презентовано унікальний не лише для України але й найближчих сусідніх країн проект офшорної комбінованої вітро-сонячної електростанції гігаватного класу потужності. Його додатковою перевагою є наявність власних балансуючих потужностей, що дозволить забезпечити більш рівномірний графік виробництва електроенергії. Проект також передбачає використання суттєвої (понад 30%) частки комплектуючих майбутньої електростанції українського виробництва, – йдеться в повідомленні.

Було вирішено в стислі терміни провести розрахунки та моделювання можливих шляхів інтеграції нових генеруючих потужностей в об’єднану електроенергетичну систему України.

У свою чергу, заступник директора – операційний директор Укренерго зазначив, що 70-80% проектів у відновлюваній енергетиці реалізується в південному регіоні України – Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, які є енергопрофіцитними і одночасно відчувають нестачу маневрових потужностей.

Touchstone Capital Group займається управлінням майном, розвитком проектів у сфері відновлюваної енергетики. Група оперує засобами китайських та інших міжнародних інвесторів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають