9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

В Одеській області побудують дві сонячні електростанції загальною площею 46 га

В Болградському та Кілійському районах Одеської області побудують сонячні електростанції на площі у 16 і 30 га відповідно.

Відповідні рішення затвердила містобудівна рада при Одеській облдержадміністрації 5 серпня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Одну СЕС планують звести у селі Червоноармійському (перейменовано в Кубей) Болградського району. Проектована площа ділянки – 16 гектарів.

Другу сонячну електростанцію мають намір розмістити у районі села Василівка Кілійського району. Проектована площа сягає 30 гектарів, причому в цю зону частково потрапляє територія історичної спадщини – пам’ятка археології місцевого значення розташована на відстані одного кілометра від села. З цієї причини перед початком робіт повинні проводитися відповідні дослідження.

blank

Одеська ОДА розраховує, що виробництво сонячної енергії в області зросте в 3 рази до 2021 року.  В даний час на сонячну енергію доводиться 4,7% від всього електроспоживання регіону, а саме 300 млн кВт⋅ч в рік.  За чотири роки даний показник планується збільшити до 1 млрд кВт⋅ч.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають