9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

В Одеській області інвестують 80 мільйонів доларів в сонячні електростанції

 • В Одеській області починається масштабний проект в галузі альтернативної енергетики. Голова обладміністрації Максим Степанов 25 травня підписав меморандум про співробітництво між Одеською ОДА та енергетичним холдингом KNESS GROUP. Даний холдинг займається будівництвом і обслуговуванням сонячних електростанцій.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южний Кур’єр.

  Голова Одеської ОДА нагадав, що підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії є одним з пунктів Стратегічного плану дій Розумний регіон на 2017-2019 рр., Який він представив у березні цього року. Крім того, Україна на державному рівні має зобов’язання перед Європейським Союзом підвищувати частку відновлюваної енергії до 11%. На сьогодні, за словами Степанова, в Одеській області лише 2,5% електроенергії виробляється сонячними станціями.

  “Інвестуючи в” зелену енергетику “, ми інвестуємо в майбутнє. Тому розвиток альтернативної енергетики є запорукою сталого розвитку та екологічної безпеки нашого регіону”, – заявив під час підписання меморандуму Максим Степанов.

  Згідно з домовленостями між обласною державною адміністрацією та компанією KNESS GROUP, вже через рік в Одеській області будуть побудовані і здані в експлуатацію три сонячних електростанції в Арцизькому та Окнянском районах.Нові станції будуть генерувати 86 МВт електроенергії, при тому, що зараз у всій Одеській області сукупно виробляють не більше 220 МВт, з яких понад 140 вже припадають якраз на сонячні електростанції. У проект буде залучено понад 80 млн. Доларів від українських, американських і європейських інвесторів.

  Голова ОДА також зазначив, що разом з інвестиціями і технологіями проект дозволить створювати нові робочі місця: “Ми очікуємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також будуть залучені ще близько 500 фахівців на тимчасовій основі. І це в сільській місцевості, де не завжди можна знайти роботу. ”

  Крім того, для опису ролі Одеської ОДА в цьому проекті, Степанов заявив: “Ми хочемо, щоб інвесторам було максимально комфортно реалізовувати свої проекти в Одеській області. Облдержадміністрація зобов’язується надавати всіляку підтримку цьому проекту. Зокрема, мова йде про оформлення відповідних земельних ділянок, документообігу, підключення до мереж, тощо “.

  У свою чергу, директор KNESS GROUP, Сергій Шакалів, зазначив, що підписання Меморандуму є показником того, що Одеська ОДА готова до активного впровадження сучасних технологій і зацікавлена ​​в залученні інвестицій.

  “Ми раді, що наші ініціативи збігаються з баченням обласної державної адміністрації. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться прискорити розвиток альтернативної енергетики в регіоні”, – сказав керівник компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...