9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Краматорську розпочалась підготовка для будівництва вітрової електростанції

На сесії міськради Краматорська дали добро на підготовку документів для будівництва автомобільних доріг до майбутнього вітропарку.

Депутати підтримали проект рішення, яким дозволяється землевідведення земельних ділянок для будівництва доріг в районі селища Ясногірка. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Восточный проект“.

Заявник ТОВ «Атомвінд-Краматорськ» звернулося з проханням виділити п’ять земельних ділянок загальною площею 6,5 га для «розміщення і експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства».

Нагадаємо, що у вересні відбулися громадські слухання з приводу будівництва вітропарку біля селища Ясногірка. Згідно з проектом близько Краматорська планується установка вітроенергетичних установок (ВЕУ) потужністю 4,5 МВт.

В цілому будівництво парку розраховане на три роки. За цей час близько Краматорська планують встановити 15 ВЕУ. У короткостроковій перспективі мова йде про проект на три вітроенергетичні установки. Приступити до початку монтажу першої установки очікується до кінця року, а до весни її введуть в експлуатацію. Одна установка протягом року виробляє близько 17 000 000 кВт електроенергії. Для прикладу, яке щомісячно споживає домогосподарством 400 кВт на місяць, одна ВЕУ здатна забезпечити електрикою 3 500 таких домогосподарств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають