9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

В Кам’янському хочуть побудувати сонячну електростанцію

Фото з вільних джерел

У Дніпропетровській області будують сонячні електростанції. Так, чергову електростанцію, яка працюватиме на сонячне енергії, планують побудувати в Кам’янському.

Завдяки сприянню мера Каменського було проведено робочу нараду, в ході якого обговорювалися питання будівництва електростанції. Відповідно до пропозицій, було вирішено розробити проект і інвестувати фінанси в будівництво від представників польської компанії. Про це повідомляє Національний промисловий портал.

В ході наради представники повідомили, що Кам’янське є першим містом в Україні, в якому польська компанія планує почати співпрацю. Іноземні гості обговорили проект і розповіли про методику його покрокового створення.

«Ми зацікавлені в залученні додаткових інвестицій, так як це – престиж міста, додаткові альтернативні джерела енергії, нові робочі місця та інше. Тому ми готові до подальшої співпраці та зі свого боку будемо робити все можливе, щоб проект з будівництва в Кам’янському сонячної електростанції успішно реалізувався », – підкреслив міський голова Андрій Белоусов.

Останні новини:

Зараз читають