9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

В Івано-Франківській області у 2018 році відкриють шість сонячних і одну вітрову електростанції

В Івано-Франківській області в 2018 році відкриють 6 сонячних електростанцій. Зараз в області функціонують об’єкти генерації з відновлюваних джерел (сонячні, гідро-, біо- і вітрові електростанції), а також об’єкти, розташовані в сільських господарствах.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Finance.ua.

Зараз найбільшими об’єктами відновлюваної енергетики є 5 міні-ГЕС (Снятинська, Пробійнівська №1, Пробійнівська №2, Золотоліпська, Сваричівська), три сонячні електростанції (ТОВ«Богородчанська 1», ТОВ «Геліос Енерджі», ТОВ «Солар Карпати») і біогазовий завод ТОВ«Даноша» в Калуському районі).

Крім того, в листопаді 2017 року введено в експлуатацію 4 сонячні електростанції в Тисменицькому районі. У найближчій перспективі планується ввести в експлуатацію 6 сонячних електростанцій (в Снятинському районі – 2, в Тисменицькому – 4). Також в 2016 році розпочато будівництво вітрової електростанції в с. Шевченкове Долинського району та другого біогазового заводу в с. Тустань Галицького району.

У найближчих планах обласної влади – реалізація амбіційного проекту «Енергетична Академія», що передбачає будівництво на місці старої міської котельні будівлі за принципом «пасивної архітектури», яка стане місцем навчання і культурного розвитку.

Останні новини:

Зараз читають