9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

В Херсонській області ввели в експлуатацію нову сонячну електростанцію потужністю 18,3 МВт

Компанія UDP Renewables ввела в експлуатацію сонячну електростанцію в Херсонській області потужністю 18,3 МВт.

Компанія підключила до мережі нову сонячну електростанцію в Херсонській області. Це другий об’єкт UDP Renewables у відновлюваній енергетиці, запущений в експлуатацію.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу інвестиційної групи UFuture.

Компанія UDP Renewables, що розвиває проекти з відновлюваної енергетики інвестиційної групи UFuture, ввела в промислову експлуатацію сонячну електростанцію «Фрі-Енерджі-Генічеськ» (Херсонська обл.). Інвестиції в будівництво станції потужністю 18,3 МВт склали понад 18 млн доларів.

Ми продовжуємо розвиватися в «зеленій» енергетиці, це один з найцікавіших напрямів бізнесу в Україні сьогодні. За останній рік потужності СЕС в нашій країні приросли майже вдвічі, але нам все ще є куди рости, порівняно з Європою, де частка відновлюваної енергетики становить в середньому 8,5%. Завдяки синергії іноземних інвестицій, найефективнішого світового досвіду й місцевої експертизи ця галузь може дуже швидко розвинутись в Україні, і ми раді бути одним з рушіїв цього розвитку, – наголосив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

На станції встановлено 65 340 сонячних модулів. Вони займають площу 23 га землі, що не придатна для сільськогосподарського використання. Річний обсяг генерації станції запланований на рівні 23 500 МВт.год, що дає можливість забезпечити електроенергією понад 9 000 домогосподарств. З початку розробки проекту створено близько 250 робочих місць.

Наша компанія ухвалила амбітну стратегію розширення присутності в галузі відновлювальної енергетики, і я радий, що нам вдалось зробити ще один вагомий крок на шляху її імплементації. Хочу висловити подяку нашому фінансовому партнеру, генеральному підряднику, а також постачальникам та всім висококласним спеціалістам, які долучились до впровадження проекту, – зазначив керуючий партнер UDP Renewables Сергій Євтушенко.

При будівництві енергетичного об’єкту використані сонячні панелі компанії JinkoSolar – світового лідера у галузі сонячної енергетики. Додаткові товари та послуги закуплено в українських постачальників. Загальна сума податків, що сплачені в бюджети різних рівнів на етапі будівництва станції, склала 50 млн грн. Фінансовим партнером проекту виступив АБ «Укргазбанк», генеральний підрядник – українська група компаній KNESS.

Сонячна станція «Фрі-Енерджі-Генічеськ» – другий реалізований проект компанії UDP Renewables. Наразі компанія здійснює оперативне управління сонячною електростанцією «Димерська СЕС-1» (Київська обл.) потужністю 6 МВт. Стратегією розвитку UDP Renewables передбачено будівництво близько 200 МВт потужностей в південних областях України в 2018-2019 роках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають