9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

В Херсонській області проведуть реконструкцію підстанції та побудують 30 км лінії електропередач для нової вітроелектростанції

 • У Херсонській області спільно з іноземними інвеcтоpами запущений масштабний пpоект з будівництва об’єктів Днепpа-Бузької вітрової електростанції потужністю до 110 МВт в Білозерському районі.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

  Даний проект реалізується на умовах співфінансування з Європейським банком реконструкції та розвитку на загальну суму 150 млн євро, де 110 млн євро – кошти банку та 40 млн євро – кошти іноземних інвесторів.

  Основні техніко-економічні показники проекту:

  • загальна потужність вітрової електростанції – до 110 мегават.
  • кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) – від 32 до 40.
  • потужність однієї ВЕУ – від 2,5 до 3,45 МВт.
  • прогнозована кількість виробленої електроенергії в рік: 386 тис – 404 тис МВт/год.

  Херсонська область активно набирає обертів у розвитку альтернативної енергетики. Так, незабаром буде запущений грандіозний проект з будівництва найбільшої на півдні України вітрової станції. «Херсонобленерго» візьме участь в цьому проекті в частині реконструкції підстанції ПС-150/35/10кВ “Посад-Покровська” та будівництва високовольтної лінії електропередач напругою 150 кВ довжиною майже 30 км, для забезпечення видачі потужності цього вітрового парку, – розповів директор технічний АТ «Херсонобленерго» В’ячеслав Гончаров.

  Керівництво Товариства провело ряд зустрічей з представниками Херсонської обласної адміністрації та інвесторами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС...

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та Boeing 767.

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для роботи на космічних апаратах.

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  Зараз читають

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони...

  Українське підприємство запатентувало електричний вантажний автомобіль

  «Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що розташований у місті Луцьк, запатентував багатофункціональну електричку вантажівку.