9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

В Херсонській області проведуть реконструкцію підстанції та побудують 30 км лінії електропередач для нової вітроелектростанції

У Херсонській області спільно з іноземними інвеcтоpами запущений масштабний пpоект з будівництва об’єктів Днепpа-Бузької вітрової електростанції потужністю до 110 МВт в Білозерському районі.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Даний проект реалізується на умовах співфінансування з Європейським банком реконструкції та розвитку на загальну суму 150 млн євро, де 110 млн євро – кошти банку та 40 млн євро – кошти іноземних інвесторів.

Основні техніко-економічні показники проекту:

  • загальна потужність вітрової електростанції – до 110 мегават.
  • кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) – від 32 до 40.
  • потужність однієї ВЕУ – від 2,5 до 3,45 МВт.
  • прогнозована кількість виробленої електроенергії в рік: 386 тис – 404 тис МВт/год.

Херсонська область активно набирає обертів у розвитку альтернативної енергетики. Так, незабаром буде запущений грандіозний проект з будівництва найбільшої на півдні України вітрової станції. «Херсонобленерго» візьме участь в цьому проекті в частині реконструкції підстанції ПС-150/35/10кВ “Посад-Покровська” та будівництва високовольтної лінії електропередач напругою 150 кВ довжиною майже 30 км, для забезпечення видачі потужності цього вітрового парку, – розповів директор технічний АТ «Херсонобленерго» В’ячеслав Гончаров.

Керівництво Товариства провело ряд зустрічей з представниками Херсонської обласної адміністрації та інвесторами.

Останні новини:

Зараз читають