У Дніпрі завершили будівництво підстанції для живлення нових станцій метрополітену

4970
 • У квітні 2017 року монтажно-будівельна компанія “МСК Синергія” розпочала реалізацію масштабного проекту для міста Дніпра і його жителів – будівництво електричної підстанції «Наддніпрянська».

  Завдяки додаткового джерела електроенергії мегаполіс зможе розвиватися, від цієї підстанції живити нову гілку метро в Дніпрі від станції «Вокзальна» до станції «Музейна», місто отримає надійне електропостачання. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  Реалізація проекту загальною вартістю понад 350 млн грн. стартувала в квітні 2017 го. Головним завданням нової підстанції стане забезпечення якісним безперебійним електропостачанням двох міських районів (Соборної та Шевченківського), існуючих і споруджуваних станцій метро, ​​а також створення енергетичної бази для розвитку будівельної інфраструктури, зокрема – житлового та бізнес секторів. При цьому будуть демонтовані і замінені на кабель старі, побудовані ще в 1932-му році, повітряні лінії передач

  Це не перший досвід нашої роботи в енергетичній сфері. Зокрема, в минулому році ми побудували для ДТЕК Дніпрообленерго десятки кабельних ліній. Тому, незважаючи на складність спроектованого об’єкта, він є більш простим, ніж деякі з раніше створених. Наш кадровий потенціал і технічне оснащення дозволяють бути впевненими в повноцінної і високоякісної реалізації проекту, – повідомив директор підприємства Батир Азімов.

  Строительство подстанции «Надднепрянская» 150/10/6 кВ в г. Днепр – "МСК Синергия"

  В Днепре закончилось строительство подстанции для энергоснабжения новой ветки метро!В апреле 2017 года монтажно-строительная компания "МСК Синергия" начала реализацию масштабного проекта для города Днепра и его жителей – строительство электрической подстанции «Надднепрянская». Благодаря дополнительному источнику электроэнергии мегаполис сможет развиваться, от этой подстанции запитают новую ветку метро в Днепре от станции «Вокзальная» до станции «Музейная», город получит надежное электроснабжение.Реализация проекта общей стоимостью более 350 млн грн. стартовала в апреле 2017-го. Главной задачей новой подстанции станет обеспечение качественным бесперебойным электроснабжением двух городских районов (Соборного и Шевченковского), существующих и строящихся станций метро, а также создание энергетической базы для развития строительной инфраструктуры, в частности – жилого и бизнес секторов. При этом будут демонтированы и заменены на кабель старые, построенные еще в 1932-м году, воздушные линии передач«Это не первый опыт нашей работы в энергетической сфере. В частности, в прошлом году мы построили для ДТЭК Днепрооблэнерго десятки кабельных линий. Поэтому, несмотря на сложность спроектированного объекта, он является более простым, чем некоторые из ранее созданных. Наш кадровый потенциал и техническое оснащение позволяют быть уверенными в полноценной и высококачественной реализации проекта», – сообщил директор предприятия Батыр Азимов.

  Опубліковано ABC "Synergy" – МСК "Синергия" Понеділок, 21 травня 2018 р.


  Про допомогу проекту