9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

В Чорнобильській зоні виділили ще одну ділянку під будівництво сонячної електростанції

Фонд державного майна оголосив конкурс на 30-річну оренду ділянки на одній з вулиць Чорнобиля.

За словами заступника голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко, ФДМ здасть ділянку в оренду під будівництво сонячної станції. Відповідне оголошення опубліковане в газеті «Відомості приватизації». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Build Portal.

Майданчик знаходиться поруч з командно-диспетчерським пунктом і контрольно-пропускним пунктом «Лелів» по ​​вул. Кірова. Її оціночна вартість – 11,5 млн грн (без ПДВ).

За словами Парфененка, ділянкою вже зацікавився інвестор, а регіональне відділення Фонду в Київській області збирає заявки від інших потенційних інвесторів. Якщо заявників буде більше двох, відділення Фонду оголосить конкурс на право оренди, в якому переможця визначить запропонована ціна оренди.

Також заступник голови ФДМ повідомив, що у Фонду є ще кілька проектів з передачі земель на території Чорнобильської АЕС в оренду – для будівництва «сонячних ферм».

У Чорнобильській зоні вже побудована одна сонячна станція – безпосередньо на території Чорнобильської АЕС.

Невелику СЕС на 1 МВт потужності побудувала компанія «Солар Чорнобиль» – на розподільчому пристрої 2-ї черги в Прип’яті площею 1,7 га. Договір оренди укладено на 49 років.

Ця ж компанія виграла другий конкурс на оренду частини системи охолодження об’єктів Чорнобильської АЕС площею 2,5 тис. кв. м.

Останні новини:

Зараз читають