9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В Черкаській області відкрили нову сонячну електростанцію

У п’ятницю 8 грудня в м. Золотоноша в Черкаській області директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко взяв участь у відкритті сонячної електростанції (СЕС) на ДП«Златодар», яке підпорядковане  Державному агентству резерву України.

Учасникам презентували технологічні особливості установки та окреслили очікування ефективності проекту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Про все“.

За словами організаторів заходу, СЕС потужністю 75 кВт, панелі якої встановлено на даху будівель підприємства, побудовано за 10 днів. Загальна сума інвестицій склала понад 2 млн гривень. В рік планується виробляти 89 тис. кВт*год «чистої» енергії для власних потреб. В грошовому еквіваленті економія складе понад 200 тис. грн у рік.

Запуск чергового «зеленого» проекту на державному підприємстві ще раз доводить зацікавленість бізнесу та влади у цій сфері. За останні кілька років прийнято ключові законодавчі зміни, які сприяють розвитку сфери відновлюваної енергетики, – повідомив Юрій Шафаренко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають