9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

В 32 вітчизняних навчальних закладах створять умови для навчання енергоаудиторів

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України спільно з 32 закладами вищої освіти створюють умови для навчання та атестації енергоаудиторів.

Передає Укрінформ, з посиланням на Урядовий портал.

32 заклади вищої освіти у співпраці з Держенергоефективності долучилися до роботи щодо підготовки та атестації енергоаудиторів, зокрема: 23 заклади вже створили комісії для атестації енергоаудиторів. Місяць тому таких закладів було тільки 12, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що 13 закладів вже запровадили навчальні програми з підготовки енергоаудиторів. Держенергоефективності продовжує тісно співпрацювати із університетами та академіями, надаючи необхідну консультаційну допомогу.

Спільними зусиллями ми працюємо над створенням ринку енергосертифікації будівель, де зможуть працювати висококваліфіковані енергоаудитори. Ці фахівці будуть відігравати важливу роль в енергомодернізації будівель в Україні, – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він також закликає енергоаудиторів ознайомитися із переліком закладів вищої освіти на сайті Держенергоефективності та подавати заявки на навчання і проходження атестації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають