9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

В 2016 році на альтернативні види палива переведено 16 об’єктів бюджетної сфери Чернівецької області

 • З метою скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів в бюджетних установах та закладах області управління інфраструктури обласної державної адміністрації проводить роботу щодо впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Чернівецької областної державної адміністрації.

  Так, управлінням підготовлено план заходів щодо впровадження енергоефективних технологій, переведення установ, організацій, закладів бюджетної та соціальної сфери на опалення альтернативними видами палива у 2016 році, який затверджено розпорядження обласної державної адміністрації від 06 квітня 2016 року №175-р.

  Загалом в 2016 році у Чернівецькій області за кошти місцевих бюджетів та інвесторів переведено на альтернативні види палива 16 об’єктів бюджетної сфери на суму близько 18 млн. грн. Очікувана економія природного газу за опалювальний період становитиме близько 1 млн.м3.

  Разом з тим, при підготовці до осінньо-зимового періоду 2016-2017 року бюджетні заклади та установи області виконали заходів з енергозбереження на суму 40,7 млн. грн. (заклади освіти – 23,8 млн. грн., медицини – 10,8 млн. грн., заклади культури – 5,5 млн. грн., соціальної сфери – 0,6 млн. грн.).

  У зв’язку із впровадженими заходами щодо заміщення природного газу об’єктами бюджетної сфери, в 2016 році частка сумарної потужності котелень на альтернативних видах палива в регіоні до загальної потужності котелень регіону склала 4,4% (в 2015 році зазначений показник складав 3,95%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Сербія та Угорщина збудували газопровід в обхід України для експорту російського газу

  Сербська компанія Srbijagas і угорська FGSZ завершили будівництво лінійної частини газопроводу-перемички між двома країнами, якою Угорщина зможе...

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  Рятувальники Луганщини отримали автоцистерну на базі вантажівки КрАЗ

  Рятувальники міста Старобільськ Луганської області отримали на оперативне чергування автоцистерну АЦ-8-50-530 на шасі автомобіля КрАЗ 6511.

  Холдинг МХП на 13% збільшив виробництво курятини

  Потужності компанії МХП з виробництва курятини європейського операційного сегмента склали 29 455 тонн м'яса курятини та індички,...