9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

USAID передало 48 мобільних котелень українським областям

Впродовж трьох місяців 2023 року USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) доставив в 11 областей України 48 пересувних котелень для резервного постачання тепла і гарячої води.

Обладнання передавалося для забезпечення громад на випадок пошкодження або руйнування наявних теплопостачальних обʼєктів, передає Промисловий Портал з посиланням на пресцентр USAID.

Ці пересувні котельні працюють на твердих видах палива та укомплектовані нагрівальним котлом (бойлером), насосами, системою водоочищення, системою подачі електроенергії, комплектом труб і запірної арматури, дренажною системою і генератором. 

blank
Фото: USAID Проєкт енергетичної безпеки

Котельні, що працюють на твердому паливі, високоенергоефективні й одні з найкращих альтернатив виробленню тепла з використанням газу. Вони дозволяють мінімізувати споживання газу, що є так необхідно Україні в умовах обмеженої спроможності газовидобутку і запасів природного газу всередині країни.

Місто Запоріжжя та Запорізька область отримали 15 пересувних котелень; 5 котелень передано Харкову, три отримали Суми, дві – Хмельницький, чотири – Полтава, п’ять – Луцьк, шість – Кропивницький і область, одну – Чернігів, три – Миколаїв, одну – Львів і три – Одеса.

blank
Фото: USAID Проєкт енергетичної безпеки

Ця допомога на загальну суму понад $5,6 мільйона допоможе 11 муніципалітетам забезпечити лікарні, центри догляду за людьми похилого віку та установи для інвалідів стабільним постачанням тепла під час надзвичайних ситуацій та вимушених відключень від теплоносіїв. Вона також дозволить підвищити енергетичну стійкість інфраструктури теплопостачання України, диверсифікувати джерела теплопостачання і зміцнити енергетичну безпеку країни.

Останні новини:

Зараз читають