9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Уряд звільнив від проходження оцінки впливу на довкілля будівництво ліній електропередач та підстанцій

Кабінет міністрів на період воєнного стану звільнив підрядників від необхідності проводити оцінку впливу на довкілля (ОВД) при будівництві повітряних ліній електропередач та підстанцій.

Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну, передає Промисловий Портал з посиланням на видання “Українська енергетика“.

“На час воєнного стану знімаємо вимогу проведення оцінки впливу на довкілля щодо таких об’єктів. Цей крок виправданий в екстремальних умовах повномасштабної війни, яку росія веде проти України”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 27 грудня.

Зокрема, Кабінет міністрів прийняв підготовлену Міністерством енергетики постанову “Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету міністрів від 13 грудня 2017 р. № 1010”, яка знімає вимогу проведення оцінки впливу на довкілля при будівництві повітряних ліній електропередачі напругою 220 кВ і більше та підстанцій напругою 330 кВ і більше у період дії воєнного стану.

Очікується, що таке рішення дозволить швидше відновлювати українську енергосистему після ракетних атак та ударів безпілотників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають