9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Уряд передав “Чорноморнафтогазу” раніше заарештовані активи 26 облгазів

Кабінет міністрів України доручив Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), передати в управління АТ “Чорноморнафтогаз” раніше заарештовані активи операторів газорозподільних систем (ГРС, облгази).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ua-energy.org.

Активи передаються з метою усунення ризику збою та/або переривання їхнього функціонування та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій до завершення здійснення процесуальних заходів.

Нагадаємо, наприкінці травня за клопотанням Державного бюро розслідувань слідчий суддя Печерського суду Києва передав в управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем.

ДБР у червні минулого року викрило масштабну схему безоплатної передачі Міністерством енергетики та вугільної промисловості України газорозподільних систем у користування приватним операторам. Тоді Бюро влаштувало одночасні обшуки в 37 операторах газорозподільних систем.

Бюро оцінює збитки держави від протиправної діяльності з газорозподільними системами у 1,5 млрд грн.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко підтвердив готовність групи взяти на себе управління облгазами від АРМА.

Останні новини:

Зараз читають