9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Уряд об’єднав два обленерго у компанію “Українські розподільні мережі”

Кабінет міністрів своїм рішенням об’єднав “Хмельницькобленерго” та “Миколаївобленерго” в новостворене державне підприємство “Українські розподільні мережі”.

Про це йдеться в постанові уряду від 29 листопада, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Згідно з постановою, уряд створив АТ “Українські розподільні мережі”, 100% акцій якого належить державі, а управління підприємством здійснює Міністерство енергетики.

Статутний капітал буде сформовано у сумі 1,5 млрд грн шляхом внесення Міністерством енергетики до нього часток держави у двох обленерго: “Хмельницькобленерго” (державі належить 70,0089%) та “Миколаївобленерго” (державі належить 70%). Перший пакет акцій оцінюється у 849 млн грн, другий – у 666 млн грн.

Міненерго також доручено забезпечити утворення та емісію акцій новоствореної компанії, зокрема – забезпечити оплату повної вартості акцій товариства, затвердити рішення про заснування товариства, затвердити оцінку акцій, статут та утворити органи управління й наглядову раду.

Зазначається, що після першої емісії акцій, Міненерго забезпечить збільшення статутного капіталу та здійснення додаткових емісій акцій товариства за рахунок цінних паперів інших обленерго у державній власності та тих, повноваження з управління якими здійснює міністерство.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають