9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Укртрансгаз вдосконалив технологію ремонту газопроводу без його зупинки (відео)

 • Оператор національної газотранспортної системи України вперше ліквідував виявлений витік газу без зупинки роботи газопроводу шляхом встановлення сучасної роз`ємної ремонтної муфти багаторазового використання.

  Укртрансгаз продовжує вдосконалювати існуючі на підприємстві технології ремонту магістральних трубопроводів. На минулому тижні в Жидачівському районі поблизу с. Загірочки проведено газонебезпечні роботи з монтажу тимчасової аварійної муфти  Ду1200 (виробництво ROMACON Petro, Нідерланди) для ліквідації витоку газу на магістральному газопроводі під тиском.

  “Використання таких муфт скорочує час ліквідації дефекту та суттєво зменшує обсяги стравленого газу”, —  пояснюють у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ”УКРТРАНСГАЗ”.

  Застосування цієї ремонтної конструкції дало можливість оперативно ліквідувати витік газу через будівельний брак в кільцевому зварному з’єднанні  на МГ Київ ‒ Захід України ІІ нитка Ду 1200 (Ру 5,4 МПа), який виявлено під час планового обстеження газопроводу фахівцями філії НВЦ «ТЕХДІАГАЗ». Таким чином було продовжено безперебійне транспортування газу споживачам України цим магістральним газогоном.

  «Враховуючи уже заплановану реконструкцію надземного переходу через р. Дністер на цій же ділянці газопроводу, остаточну ліквідацію виявленого дефекту буде виконано найближчим часом в комплексі з роботами з будівництва переходу через річку. Завдяки такій оптимізації робіт та встановленню тимчасової муфти, економія газу склала орієнтовно 100 тис. м3, що в грошовому еквіваленті становить близько 700 тис. грн» — підкреслив значимість та унікальність проведених робіт головний інженер Бібрського ЛВУМГ філії УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ» Олексій Єндик.

  Роз`ємні ремонтні (аварійні) муфти в кількості 13 шт. було закуплено у вересні 2015 року для усунення витоків газу без зупинки його транспортування та підсилення пошкоджених ділянок газопроводу. Діаметр муфт (Ду) становить 200; 400; 500; 700; 1000; 1200, робочий тиск застосування – 66 кгс/см2 (ANSI Class 400).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Завод «Маяк» оприлюднив деталі про боєприпаси до БПЛА власної розробки

  Завод «Маяк» розповів деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до безпілотних літальних комплексів.Передає Національний Промисловий...

  В Україні відремонтують вже четвертий Ан-32Б для Шрі-Ланки

  Державне підприємство «Завод 410 ЦА» цього року продовжить ремонт транспортних літаків Ан-32Б ВПС Республіки Шрі-Ланка – незабаром...

  Компанія Ferrexpo у 2020 році наростила виробництво котунів

  Компанія Ferrexpo за підсумками 12 місяців 2020 року сумарно збільшила випуск окатків на 7% у порівнянні з...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.