9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 7 Грудня, 2023

Укртрансгаз оголосив тендер на капітальний ремонт газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород»

Укртрансгаз в рамках реалізації проекту «Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» оголосив тендери на постачання продукції – труб великого діаметру, кранів, фітінгів та гнутих відводів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укртрансгазу.

За останні три роки Укратрансгаз за власний кошт вже оновив частину цього газогону загальною протяжністю в 54 км. А нині планує в рамках Проекту виконати капітальний ремонт чотирьох дільниць лінійної частини загальною довжиною 119 км та реконструкцію компресорної станції «Ромни».

В результаті реконструкції Оператор ГТС має намір підвищити надійность, прозорість, ефективність та комерційну привабливість діючих транспортних маршрутів, зменшити вплив на навколишнє середовище, мінімізувати ризики поставок природного газу українським та європейським споживачам через територію України.

Проект передбачається здійснити за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій, а саме Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та коштів АТ «Укртрансгаз».

Останні новини:

Зараз читають