9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Укрнафтобуріння завершила буріння нової газової свердловини на Харківщині

Компанія Укрнафтобуріння завершила буріння свердловини №26 на Сахалінському родовищі. При випробуванні горизонту С-5а було отримано комерційний приплив нафти та газу, добовий дебіт нафти склав 85 тонн, природного газу – 17 тис. м3.

Підрядником виступило ТОВ «Бурова компанія «Регіон». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Слід зазначити, що ми відкрили новий поклад, який знаходиться в окремому західному блоці родовища. Цей результат доводить перспективність цього блоку і дозволяє планувати подальше розвідувальне буріння – прокоментував керівник Департаменту геології Володимир Новіков.

Це третя нова свердловина, яку ми ввели в експлуатацію у цьому році. І це черговий рекорд як для УНБ, так і родовища в цілому. В результаті успішного буріння та освоєння свердловини добовий дебіт рідких вуглеводнів на Сахалінському родовищі перевищив позначку 300 т. Саме завдяки таким проектам компанія щорічно збільшує обсяги видобутку та реалізації вуглеводнів – зазначив Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко.

Нагадаємо, що в червні компанія Укрнафтобуріння успішно освоїла газоконденсатну свердловину №20 з дебітом у 260 тис. м3 газу і 50 т газового конденсату, в березні – газоконденсатну свердловину №44, дебіт якої склав 100 тис. м3, конденсату – 7 тонн.

Останні новини:

Зараз читають