9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Укрнафта за 9 місяців 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 1,097 млрд грн

ПАТ “Укрнафта” за 9 місяців 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 1,097 млрд грн в порівнянні з 427 млн грн за аналогічний період 2016 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Укрнафті вдалося поліпшити фінансові показники за 9 місяців в основному завдяки позитивній динаміці цін на нафту. Однак фінансові результати могли бути набагато краще, якби не проблеми з продовженням спецдозволів, які привели до зниження видобутку, а отже, до скорочення доходів і інвестиційної програми, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, компанія заявляє, що недоотримала близько 1,2 млрд грн від реалізації вуглеводневої сировини в зв’язку з зупинкою видобутку на 6 родовищах.

Однак зміцнення цін на сировину нівелювало негативний вплив від втрати обсягів виробництва і чистий дохід” Укрнафти “за 9 місяців 2017 року виріс в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 30%, – відзначили в Укрнафті.

У той же час ПАТ “Укрнафта” повідомляє, що за 3 квартали поточного року скоротило видобуток газу на 12%.

За даними компанії, видобуток газу в період з січня по вересень склав 855 млн кубометрів, тоді як за 9 місяців минулого року – 977 млн кубометрів.

При цьому інша “дочка” Нафтогазу збільшила видобуток на 423 млн кубометрів – до 11,34 млрд куб.

Як пояснили в Укрнафті, зниження видобутку відбулося через зупинку родовищ внаслідок непродовження ліцензій Державною службою геології і надр.

Останні новини:

Зараз читають